logo         

DERBE - přírodní kosmetika / Speziali Fiorentini

 

Z města umění přichází kolekce pro podtržení vaší krásy

Již ve starých florentských drogistických a lékárenských knihách se můžeme dočíst, že každý prostředek pro „péči a očistu těla i krásy, vůní musí být obdařen a na složení a výrobu jeho, velké péče a odbornosti věnováno musí být.“

Mauro Cresci, velký obhájce těchto starých florentských tradic, ke kterým v období Renesance umění drogistů a lékárníků bezpochyby patřilo, na tuto florentskou tradici navazuje. Vytváří novou, přírodní linii pro péči a krásu těla - Speziali Fiorentini (Florentští drogisté a lékárníci), vycházeje z tradic florentského mistra voňavkáře Renata Bianchiho, řečeného Renée le Florentin, který byl v 16. století tak slavným, že si ho s sebou vzala na francouzský královský dvůr Kateřina Medičejská, když se provdala za druhorozeného syna francouzského krále, prince Jindřicha Orleánského. Vypráví se, že to byl právě Renée le Florentin, který založil voňavkářské umění ve Francii.

Parfémy, voňavé esence, koupele a krémy Speziali Fiorentini odráží ve své modernosti a jistotě filozofii tohoto starého florentského cechu. K tajemství receptur starých voňavkářských dílen, síle jednoduchosti, kvalitě přírodních esencí a pečlivě vybíraným bylinám, přidávají naše laboratoře jistotu zaručené kvality, kontrolovanou přísnými mikrobiologickými testy. To vše zaručuje, že výrobky Speziali Fiorentini jsou vhodné i pro ty nejcitlivější a velmi jemné pokožky.

Řadit podle 
Výrobce